roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


CHANT DOWN BABYLON - OPINIE O ODCINKU

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Co sądzisz?]Aż sie popłakałam xD
Ocena: 6/6Jolusia
jolusia_g44@interia.pl
rzeczywiscie,to jeden z moich ulubionych odcinkow;)tu jest w pelni ukazana milosc maxa i liz.on poswiecil dla niej wlasne zycie,a ona sila swej milosci(matko,jak to ckliwie brzmi;>) przywolala go z powrotem do siebie...
Ocena: 6/6nika86
Moim zdaniem rewn odcinek był najlepszy. Sama oglądałam go kilka razy i bardzo mi się podobał. Podobał mi się moment jak Liz płakała gdy musiała zabić Maxa oraz moment kiedy Liz pocałunkiem budzi Maxa. Zreszta cały odcinek był absolutnie wspaniały i najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ocena 10000000000/100 :P
Ocena: 6/6pantera
Jak kazdy odcinek Roswell i ten ma cos w sobie pociagajacego i intrygujacego zarazem, to ten klimat, wszystkie watki, efekty, muzyka...tego nie da sie opisac, to trzeba zobaczyc:D.....
Ocena: 6/6mjolaf21
mjolaf@poczta.onet.pl
wzruszające było jk michael próbował ja dobudzic!!! czego nie są razem:(
Ocena: 6/6daria
Mój ukochany, najcudowniejszy i najlepszy odcinek. Był poprostu The Best:D Podobał mi sie najbardziej z wszystkich:) Mogłabym go oglądać chyba z 200 razy dziennie.
Ocena... Nie ma takiej skali.
Ocena: 6/6onika
lenta89@wp.pl
ten odcinek pokazywał siłę prawdziwej miłości.to pokrewieństwo dusz cos wspaniałego.a muzyka super
Ocena: 6/6justi

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Oceń odcinek :Nick:
Email: