roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


BUSTED! - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Trailer]   [Co sądzisz?]

Max i Liz napadają na stację benzynową w Utah. Jednak bynajmniej nie dla korzyści finansowych. Max dowiedział się, że pod stacją jest miejsce w którym znajduje się statek kosmiczny, którym Max chce udać się na swoją planetę, aby spotkać się z synem i uratować go. Niestety "napad" się nie udaje. Max odnalazł kosmiczny pojazd, ale gdy nasza dwójka chciała uciekać, zostali złapani przez policję. Max swoimi siłami pozbywa się dowodów rzeczowych (broni).

Po napisach następuje krótkie przypomnienie wydarzeń z poprzednich serii.

W całym odcinku jest zastosowana retrospekcja, czyli powrót na chwilę do wydarzeń wcześniejszych. I tak pokzane jest jak 3 msc. wcześniej Max postanowił wrócić do Liz i wytłumaczyć się z tego co zaszło z Tess. Po krótkich przeprosinach Liz wybacza Max'owi.

Tymczasem do aresztu przyjeżdżają rodzice Max'a i Liz. Ojciec Max'a, adwokat, chce wyciągnąć oboje z więzienia i uchornić ich od kary, jednak rodzice Liz są przede wszystkim wściekli.

Znów retrospekcja. Po przeprosinach Max i Liz idą do jakiejś przystani. Max wskakuje do wody, jednak nagle dzieje się coś dziwnego i Max traci przytomność. Od utonięcia ratuje go Liz. Okazuje się, że Max miał wizję. Skonatktował się z nim jego syn, który jest w opałach i prosi go ojca o pomoc.

A w czasie "teraźniejszym"... Michael ma problemy w szkole. Aby zaliczyć rok i ukończyć szkołę musi uczęszczać na specjalne zajęcia. W tym momencie widzimy pierwsz raz Isabel w nowej fryzurze, tym razem już nie długich włosach blond, ale którkich farbowanych... Michael i Isabel jadą do Utah. Ma odbyć się rozprawa. Tu poznajemy Jesse'go, prawnika pracującego dla ojca Max'a i Liz.

Michael i Isabel na prośbę Max'a muszą odszukać diament - klucz do statku kosmicznego, który to klucz Max porzucił, gdy razem z Liz byli scigani przez policję. Gdy Michael odnajduje diament, zostaje nakryty przez dziwnego faceta. Mówi, aby Michael przestał się interesować się to sprawą.

Do Jesse'go przychodzi Isabel. Widać, że oboje bardzo dobrze się znają i spotaknie zaczynają od soczystego pocałunku. Jesse'y mówi, że Max i Liz są w nieciekawej sytuacji. na dodatek znaleziono jakiś dowód...

Znów retrospekcja... Pokazane jest w jaki sposób Max i Liz weszli w oposiadanie diamentu, który przypadkowo podróżował akurat przez USA. Po zdobyciu kamienia i powrocie od domu oboje się całują. Parę nakrywa ojciec Liz, który wyraźnie nie jest zachwycony ze swojego odkrycia.

Podczas rozprawy max zostaje ukarany jedynie zakazem wjazdu do stanu Utah, a liz za napad z bornią w ręku zostaje skierowana na rozprawę do sądu kryminalnego. Zostaje aresztowana.

Znowu retrospekcja... Pokazane jest jak Max i Liz planowali sówj napad.

Max chce "wykraść" Liz z aresztu, ale ta się nie zgadza.

ax bierze diament od Michael'a. Gdy wychodzi z hotelu zostaje ostrzeżony przez agenta FBI, który zainteresował się tą sprawą. Max ponownie jednak wraca na stację benzynową, aby zabrać stamtąd statek. Niestety pojad zniknął. Przyłapuje go ojciec, który śledził Max'a przez całą drogę. Okazuje się, że jego odkrycie może pomóc Liz. Oboje kontaktują się z FBI. Sugerują, że znaleźli dziwne pomieszczenie pod sklepem koło stacji benzynowej, w którym znaleźli substancje toksyczne (tam gdzie stał statek). Grożą ujawnieniem wszystkiego, jeśli zarzuty przeciwko Liz nie zostają wycofane. Liz szybko zostaje uniewinniona i wypuszczona na wolność.

Liz dostaje jedanak zakaz widywania się z Max'em. tak postanowili jej rodzice.

Ojciec Max'a chce, aby ten wyznał prawdę o napadzie. Max nie może powiedzieć prawdy. Ojciec mówi mu wtedy, że nie widzini dla niego miejsca w swoim domu, więc po pożegnaniu Max odjeżdża w nieznane...