Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Skin and Bones
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


BEHIND THE MUSIC - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

Liz pokazuje Max'owi tablicę w gabinecie jego ojca. Również Max jest zszokowany tajemniczym śledztwem. Tymczasem Evans kontynuuje swoje dochodzenie, przepytując kolejne osoby, jak np. Isabel i Valentiego. Do całej sprawy zostaje wplątany również Jesse...

Tymczasem państwo Ramirez wprowadzają się do nowego domu. Jednak, gdy Isabel domyśla się, że Jesse jest w całą sprawę wplątany i nie chce, aby za dużo się dowiedział, a co gorsza powiedział ojcu.

Max i Michael zakopują wszystkie kosmiczne rzeczy, nawet wisiorek, który kiedyś Max dał Liz, a teraz niestety musiał poprosić o jego zwrot. Nie zauważają jednak, że cały czas są obserwowani przez detektywa wynajętego przez ojca, który robi im nawet zdjęcia.

Do Marii przyjeżdża dawny znajomy, który teraz mieszka w Nowym Jorku. Oboje kiedyś podkochiwali się w sobie i tworzyli zespół: on komponował piosenki, a Maria śpiewała. Michael jest wyraźnie zazdrosny, co sprawia, że nie potrafi kontrolować swoich mocy. Ze względu na różne zbiegi okoliczności nie może towarzyszyć swojej dziewczynie w spotkaniach z jej dawnym chłopakiem, który jak się okazuje ma ma zamiar ją odzyskać i wcale nie zamierza wyprowadzać się z domu dziewczyny, chociaż w założeniu miał przenocować u niej tylko jedną noc. Doprowadza to do szału Michael'a, który nawet podświadomie ciągle myśli o tym, co robi teraz Maria. Sprawia to, że w najmniej odpowiednich momentach "niechcący" używa swojej mocy, np. na jajkach.

Max jest zaniepokojony tym faktem, ponieważ boi się, aby ktoś nie zobaczył niecodziennych umiejętności Michael'a. Na dodatek ojciec prosi Max'a o spotkanie, aby wyjaśnić wszystkie sprawy, jak np. nagłe zniknięcie jeep'a chłopaka, który później zostaje odnaleziony na pustyni. Max niestety nie może wyjawić ojcu prawdy, więc postanawia podstępem wyjawić ją rodzicom. Wykorzystuje w tym celu Isabel, której rodzina najbardziej ufa. I tak dziewczyna opowiada "prawdę" o tym, że Max ma z Tess dziecko, dlatego dziewczyna tak nagle zniknęła z Roswell. Ojciec nie daje się jednak nabrać i Isabel znajduje się na jego tablicy jako jedna z podejrzanych.

Michael rozmawia z Marią na temat obecnej sytuacji. Żąda, aby jej chłopak natychmiast wyjechał. Maria początkowo nie chce spełnić tej prośby, ponieważ jej dawny kolega rozbudził w niej na nowo fascynację muzyką (na koniec filmu słyszymy piękną balladę w wykonaniu Majandry). Dziewczyna widzi jednak, że sytuacja jest niezdrowa, więc żądanie Michael'a spełnia, a więc prosi swojego byłego chłopaka, aby wyjechał. Niestety ostatnie wydarzenia sprawiają, że Maria zrywa z Michael'em...