roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


SOUTH 285 - OPINIE O ODCINKU

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Transkrypt - Pl]   [Napisy]   [Co sądzisz?]świetny odcinek, a to zakończenie, nie mogłam się doczekać następnego ;o
Ocena: 6/6wyBrukowana
To mój ulubiony odcinek, z całego serialu...
Ocena: 6/6my name isobel
Hi katherine heigl i love you.
 Abolghasem
sczerze mówiąc odcinka dokładnie nie pamiętam (nie jestem aż tak zapaloną fanką żeby oglądać jeden odcinek 50 razy), ale to jest właśnie odcinek od którego zaczęłam TAK NAPRAWDE oglądać "roswell"....
Ocena: 4/6nowa
Zgadzam się z Shiri i Olivią. Ten odcinek jest jednym z dwóch najlepszych pierwszego sezonu. Wspaniała gra aktorów i interesujące zakończenie.
 ktoś
TA PARA TO BOMBA - NAJLEPSZA ZE WSZYSTKICH (NIE JEST NUDNA, ZAWSZE SIĘ COŚ DZIEJE :))
 Shiri
prosyl@wp.pl
ODCINEK EXTRA!!! MARIA I MICHAEL SĄ ZARĄBIŚCI!!!
Ocena: 6/6Kati
Odcinek jeden z lepszych. Szczerze mówiąc ten bardziej mi się podobał od ''Missing". Więcej gagów, więcej świetnego Michaela i zdecydowanie więcej akcji! Uwielbiam humor Michaela i jego ironiczne podejście do wielu spraw. To jest dopiero barwna postać!
Ocena: 6/6Olivia
olipio@wp.pl
Po prostu rewelacja! Co chwilę zanosiłam się od śmiechu. Jak dla mnie to jeden z trzech najlepszych odcinków 1 serii.No i oczywiście wreszcie się zaczęło między Michaelem i Marią...
Ocena: 6/6N
natalia1818@wp.pl
Pierwszy raz oglądam Roswell, ale atmosfera serialu coraz bardziej mnie wciąga...
Ocena: 5/6saraha
saraha@poczta.fm
Według mnie to zabiebisty odcinek!!! Jeden z najlepszych z pierwszej serii. Dobra była ta scenka jak Maria spada z łóżka na Michaela! Wszyscy co weszli mieli fajne miny :))
Ocena: 6/6Alejandra
ja innej oceny nie wystawie .scena motel jest debesciarska.
Ocena: 6/6ALEX WHITMAN
alex_whitman@interia.pl
Jakoś wczorajszy bardziej mi się podobał, choć i tu siedziałam z zapartym tchem :) Standardowo scena w motelu the best :) I Michael mówiący do Marii "Kochanie, przestańmy to przed nimi ukrywać" :)
Ocena: 5/6Lady
timberek@tlen.pl
Mnie się podobał (jak każdy) ale jakoś bez extra emocji. Fajnie, że trochę więcej jest teraz Michaela w odcinkach - są przez to ciekawsze, gdyż nie da się ukryć, że jego kłopoty cały czas same znajdują :)
Ocena: 5/6FB
filipb@icpnet.pl
te zabawy w kotka i mysze marii i michaela (on jest słodki) w ,motelu!! ten odcinek jest the best
Ocena: 6/6ania
nie byl to jeden z moich ulubionych odcinkow,ale tez(jak zawsze) oglądalam z przejeciem :-). Mnie tez rozsmieszyla scenka z Maria spadajaca z lozka na Michaela,ale moj ulubiony moment to ten kiedy Michael mocuje sie na tylnym siedzeniu z pudłami,i nagle z jednego z nich wyskakuje ta ogromna glowa nadmuchiwanego obcego ;-))) extra!
 gun
mrsambo@poczta.onet.pl
Dynamiczny, ciekawy, momentami zabawny i romantyczny. Po raz pierwszy zastanowiłam się nad postacią Izabel (rozmowa Izabel i Liz przy samochodzie) i doszłam do wniosku, że pod tą maską zarozumiałej i wyniosłej dziewczyny kryje się lęk i samotność. Niezłe aktorstwo Katherine Heigl.
Ocena: 6/6Ela
Ten odcinek to jeden z moich ulubionyh!! wreszcie zaczyna sie cos dziać między Michaelem a Maria i w życiu naszych kosmitów. sceny Maxa i Liz w jeepie tez sa niezłe. I zgadzam się z Hotaru... ta scena jak Maria spada na Michaela :) Ten odcinek daje nam go poznac z zupełnie innej strony.
Ocena: 6/6Truskaweczka
truskaweczkapl@yahoo.com
bardzo fajny odcinek choc najlepsze są i tak w drugiej serii
Ocena: 5/6spike
okruch23@poczta.onet.pl
Nie zgadzam się z Kleosią! Najlepsze odcinki pierwszego sezonu to Heat Wave i Blind Date. Co nie znaczy, że "285 South" nie obejrzałam kilkanaście razy (ten momencik, kiedy Maria spada z łóżka na Michaela...)!
Ocena: 5/6Hotaru
cool.o@interia.pl
Odcinek the BEST??? To jest to na co czekamy my wielbiciele roswel.
Ocena: 6/6Michael
br13@wp.pl
Fajny jak każdy ale bardzie dynamiczny!!!
Ocena: 6/6Hey
Dotychczas najlepszy. I tyle tylko powiem.
Ocena: 6/6Carla_87
carla_87@o2.pl
Bardzo dobry odcinek. Jak na razie najlepszy (pierwszy raz ogladam Roswell :)). Po troche wolniejszych poprzednich odcinkach ten nabiera tempa.
Ocena: 6/6qwerty
amroth@poczta.gazeta.pl
ŚWIETNY ODCINEK!!!Robi się bardzo ciekwaie.
Ocena: 6/6marsjanka
baska14@hotmail.com
NAJLEPSZY ODCINEK PIERWSZEJ SERII.
 KLEOSIA

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Oceń odcinek :Nick:
Email: