roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


FOUR SQUARE - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Transkrypt - Pl]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

Isabel ma sen, w którym zgadza się być z Alexem. Przygląda się im Michael . Budzi ją Alex pokazując na ekranie, że Tess wychodzi z domu. Isabel dzwoni do Marii, by przekazać jej i Michaelowi kontrolę nad Tess. Max rozmawia z Liz na szkolnym korytarzu. Stwierdzają, że Nasedo w ciele Tess usiłuje manipulować Maxem. Maria przekazuje im informację, e Tess wchodzi do szkoły. W damskiej toalecie Tess pyta Liz dlaczego wszyscy ją śledzą. Ed Harding przybywa do biura Valentiego, by powiedzieć mu o mikrokamerze, którą znalazł u siebie. Valenti domyśla się skąd wzięła się kamera, jednak mówi Hardingowi, że to na pewno nieuczciwa firma od przeprowadzek.

Maria uznaje, że nie można spuszczać Maxa z oka, gdyż Tess może mu coś zrobić. Postanawiają nadal śledzić Tess. Do rozmowy wtrąca się Valenti informując o przejęciu kamery. Wyraża też swe obawy, że Pierce jest już w Roswell i śledzi każdy ruch kosmitów.

Isabel wraca do domu i zastaje Tess oglądającą rodzinne zdjęcia z panią Evans. Dziewczyna obawia się czy mama nie powiedziała zbyt wiele. Pani Evans wychodzi i dziewczyny zostają same. Tess zwierza się Isabel, że darzy Maxa bardzo silnym uczuciem, że czuje że jest jego przeznaczeniem. Tess układa z kostek cukru symbol, który Isabel widziała w swoim śnie.

Isabel opowiada o wszystkim Maxowi, dołącza do nich Michael. Wszyscy śpią razem. Isabel śni się Michael, namiętne pocałunki z nim. Dziewczyna budzi się z krzykiem, okazuje się, że Michael śnił dokładnie o tym samym. Cała trójka rozmawia o Tess i o symbolach ze snu. Isabel mówi Maxowi o pomyśle Michaela na rozszyfrowanie tajemniczych znaków. Opowiadają mu jak wysłali sygnał do Nasedo. Isabel stwierdza, że to Tess wywołuje u nich te sny.

Max i Liz sprawdzają w szkolnej pracowni ułożenie gwiazd w chwili przybycia Tess. Nagle dostrzegają Tess rozmawiającą z Kylem.

Michael informuje Marię, że chce by ich związek stał się oficjalny. Zabiera dziewczynę do składziku. Zastają tam Isabel i Alexa, którzy również stali się oficjalną parą.

Alex odprowadza bardzo śpiącą Isabel po randce. Dziewczyna kładzie się do łóżka i śni o Michaelu. Widzi też nienarodzone dziecko.

Michael próbuje rozgryźć symbol czterech kwadratów, gdy przychodzi do niego Tess. Mówi mu, że on dobrze wie gdzie jest ten symbol, bo już tam był. Michael przypomina sobie siebie jako małe dziecko, gdy przebiega koło znaku "Ranczo Puhlmana".

W kafeterii Liz próbuje ostrzec Kyla przed tess. Chłopak nie chce jej słuchać, ale mówi, że wieczorem idą do biblioteki. Liz i Max śledzą ich. W bibliotece Max widzi jak Tess wyjmuje ze ściany jakąś bardzo dziwną książkę.

Isabel ma kolejny sen. Tym razem widzi siebie, Michaela i ich wspólne dziecko. Po przebudzeniu rozmawia o tym z Michaelem. Dziewczyna stwierdza, że jest z nim w ciąży.

Tymczasem do pokoju Maxa zakrada się Tess. Budzi go i mówi, że weźmie go do miejsca, w którym chłopak wszystko sobie przypomni. Zabiera go na pustynię. Dziewczyna mówi mu, że wszyscy już tu kiedyś byli, chce by Max ją przytulił. Jednak Max uważa Tess za Nasedo i nie chce jej więcej ulegać. Zaczyna ją szarpać, żądając by pokazała mu jak naprawdę wyglądają kosmici. Zrozpaczona Tess mówi, że nie jest Nasedem i nie umie zmieniać kształtów. Prosi by Max przypomniał sobie skąd ją zna. Chłopak ma wizję. Widzi jak on, Isabel i Michael wychodzą z kapsuł. Jest tam też czwarta kosmitka, którą zostawiają w kapsule - jest nią Tess. Michael i Isabel przybywają na ratunek Maxowi. Chłopak mówi im, że Tess jest jedną z nich, czwartym kosmitą. Cała czwórka stoi rozstawiona na planie czterech kwadratów.