roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


SEXUAL HEALING - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Transkrypt - Pl]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

Liz fantazjuje na temat Maxa. Stwierdza, że zmieniła się i przestała być małą córeczką mamusi.

Kiedy dziewczyna przygotowuje truskawki w "Crashdown Cafe" odwiedza ją Max. Przychodzi porozmawiać, ale widać, że coś jest z nim nie tak, zachowuje się dziwnie. Wreszcie nie wytrzymuje i zaczyna namiętnie całować Liz. Dziewczyna w chwili uniesienia ma wizję kosmicznej podróży. Na lekcji astronomii Liz specjalnie upuszcza ołówek a Max schylając się po niego dotyka jej ręki. Dziewczyna znów ma wizje jakiegoś obiektu w kosmosie, całkiem się zapomina i zaczyna głośno wzdychać. Nauczyciel każe obojgu zostać po lekcjach.

Maria podekscytowana opowieściami Liz wspomina o tym Michaelowi. Oni również namiętnie się całują, a Maria opowiada o wizjach które ma. Michael przyznaje się, że on również miał wizję - mała Maria zawiązująca czerwone tenisówki.

Max i Liz spotykają się w składziku. Znów namiętnie się całują, a Liz widzi tym razem statek kosmiczny rozbijający się na pustyni. Para robi dość dużo hałasu i oboje zostają przyłapani. Sprawa trafia do dyrektorki szkoły i zostają wezwani rodzice. Mama Liz ma do niej pretensje o rozgłos jaki nabrała ta sprawa, każe córce wracać po lekcjach do domu.

Alex, wiedząc wszystko o wizjach obu przyjaciółek wyznaje Isabel, że jest chętny do bycia królikiem doświadczalnym i poświęci się w imię ważnej sprawy całując ją. Dziewczyna uświadamia mu, że nic z tego nie będzie.

Liz siedząc w kozie dowiaduje się od nauczyciela, że to co widziała to prawdopodobnie czerwony olbrzym. Dziewczyna opowiada o swych wizjach Maxowi.

W domu mama Liz przeprowadza z nią rozmowę na temat wcześniejszych wydarzeń. Zabrania jej spania z Maxem, chce by Liz pozostała jej małą córeczką i nigdy jej nie oszukiwała.

Max rozmawia z Isabel i Michaelem o wizjach Liz. Wyznaje, że widział coś o czym ona myślała, ale nie może o tym mówić, bo mogłoby ją to zawstydzić.

Maria przyznaje się Michaelowi, że nie jest pewna czy w ogóle miała jakieś wizje. Mówi mu, że chciała by to ich zbliżyło, by Michael bardziej ją kochał. Michael jest wkurzony i stwierdza, że te czerwone tenisówki też sobie wymyślił.

Przed lekcją WF-u Maria spostrzega coś dziwnego na szyi Liz. Każe jej to obejrzeć. Kiedy dziewczyna zmierza do lustra, do szatni wchodzi Max. Chłopak przyznaje że nigdy nie był w damskiej szatni, a doskonale wie jak ona wygląda - widział ją w fantazjach Liz. Dziewczyna jest nieco zażenowana (wyobrażała sobie Maxa który odwiedza ją pod prysznicem właśnie w tej szatni). Trenerka poszukuje Liz, więc para ucieka i chowa się pod jednym z pryszniców. Dopiero wtedy Liz dowiaduje się co ma na szyi - świecącą malinkę. Gdy Max dotyka tego miejsca pojawia się u niego wizja żołnierzy biegających wokół czegoś pikającego.

W mieszkaniu Michaela spotyka się trójka kosmitów. Max oznajmia, że zaraz będzie tu Liz, a wtedy Isabel i Michael decydują się na pozostawianie pary w samotności. Nakłaniają Maxa by poszedł z Liz na całość, bo może dzięki temu wyjaśni się sprawa ich pochodzenia. Zakochani poddają się fali namiętności, powoli rozbierają się i dążą coraz dalej, znów widzą żołnierzy i słyszą pikanie, a do tego pojawia się wieża radiowa. Nagle w mieszkaniu pojawia się Maria i przerywa romantyczne spotkanie. W domu na Liz czeka już mama i kolejna awantura. Pani Parker znów zarzuca córce sypianie z facetem i nie wierzy w jej wyjaśnienia.

Dziewczynę odwiedza Max. Liz pokazuje mu szkic wieży radiowej. Wyruszają do tego miejsca by poznać całą prawdę. Zamiast kopać, wolą jednak "szukać kolejnej wskazówki" i kiedy już układają się na kocu... dochodzi ich pikanie z fantazji Liz. Odnajdują miejsce skąd dobiega dźwięk i wykopują owalny przedmiot z symbolem z jaskini.

Nad ranem para zostaje zbudzona przez nieznajomego mężczyznę (Nasedo). Udają się do domu.

Isabel odwiedza Alexa i mówi, że Liz i Max zniknęli. Pozwala chłopakowi się pocałować, by "mieć wizję o ich miejscu pobytu". Żadnych wizji niestety nie doświadcza, ale Alex poleca się na przyszłość.

Maria odwiedza Michaela i przeprasza go za to udawanie wizji. Michael wyznaje, że naprawdę wtedy widział czerwone tenisówki i całą scenę opisuje ze szczegółami.

Tymczasem rodzice Maxa i Liz spotykają się w Crashdown oczekując powrotu swych dzieci. Max i Liz wracają i rozmawiają o ostatnich wydarzeniach. Max mówi, że zna tę część przyszłości Liz, której częścią chciałby być. Oboje wkraczają do Crashdown prosto do wnerwionych rodziców.