roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.

Isabell Evans
Druga z grupy obcych, siostra (zarówno na Ziemi, jak i na planacie kosmitów, gdzie na imię miała Vilandra) Maxa. Po wyjściu z kokonów spotkała Max'a, z którym podała sobie rękę, aby potem razem z nim zostać adopotowana przez Phil'a i Diane Evansów. Jest bardzo przywiązana do Max'a i Michael'a i często stara się kontrolować i jednego, i drugiego. Jak każdy obcy może zmieniać strukturę molekularną materii, ale jako jedyna ma zdolność wchodzenia w ludzkie sny, co często wykorzystuje dla rozrywki. Ze względu na swoją niewątpliwą urodę chce zostać w przyszłości modelką.

Isabell z grupy obcych jest osobą najbardziej pzywiązaną do Ziemi, do swojego rodzinnego domu. Nie jest jak pozostali kosmici tak skryta w sobie i nieufna w stosunku do otocznia. Wręcz przeciwnie - jest osobą bardzo towarzyską, nie stroni od zabaw czy randek z chłopakami. Jeśli chce, potrafi czasami być jednak zimna i oschła. Taka była w stosunku do Liz i Marii, choć później zaczęła żywić do ziemianek cieplejsze uczucia. Stało się tak głównie dzięki Marii, która spowodowała, że Isabell zmieniła sposób patrzenia na ludzi, którzy wiedzą o jej tajemnicy.

Isabell jest bez wątpienia obcym, który najlepiej przystosował się do życia na Ziemi i czuje się w pełni obywatelem trzeciej planety od Słońca. Mimo tego nie zawsze jest osobą przyjemną i serdeczną, choć przecież jej serce zawsze pozostawało otwarte. Dużo korzysta z życia towarzyskiego, ale dopiero w Alex'ie Whitman'ie odnajduje prawdziwą miłość. Mimo iż ta para nie była ze sobą długo, Alex bez wątpnienia sprawił, że Isabell stała się bardziej przyjacielska, a mniej zimna w kontaktach ze zwykłymi ziemianami.